Vršovická Kozlovna působí zvenku jako pěkný a čistý podnik. Menší adrenalin si, milé maminky, užijete s kočárem hned u vstupu, kde je několik schodů. Osobně ale nemám moc ráda, když člověk vejde do restaurace a hned na uvítanou jej přivítá silný cigaretový zápach. Naštěstí má restaurace i nekuřáckou část, byť není oddělená úplně ideálně. Z dob těhotenství je možné, že jsem trošku čichově citlivější, ale osobně jsem i v nekuřáckém prostoru cítila kouř. Toalety mají skromně řešené, bez přebalovacího pultíku či místa na kojení.

Oblouková 25/848, Praha 10, 101 00
+420 271 720 997
webemail

Tatínky, a nekojící maminky, určitě potěší pivo z tanku (Plznička a Kozel – světlý, černý). Samozřejmě, že mohou trošku ucucnout i kojící maminky, ale to je věc každé z nás a stále je to dost sporné téma, ono obecně troška alkoholu v těhotenství či při kojení, ale to by bylo na delší psaní, tak třeba jindy. 🙂

Obsluha se napoprvé tvářila lehce arogantně, ale po objednání to bylo hned lepší, dokonce poradila i s výběrem jídla. Přes den tu mívají polední menu, ale mě sem hlad zavál až na večeři. Ochutnala jsem těstoviny i maso a musím kuchaře pochválit, protože jídlo bylo opravdu dobré.

Kuřecí křídla Buccanero

Kuřecí steak s tagliatelle a smetanovou omáčkou

 

 

Na ZOMATO můžete nalézt naše recenze jídla v dané restauraci:

Kozlovna l.p. 1874 Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *