Výtopna na Václavském náměstí je jedna z provozoven řetězce restaurací stejného názvu, které se od ostatních restaurací odlišují hlavně konceptem servírování nápojů. Místo číšníka Vám naservíruje nápoj vláček s jedním či dvěma vagóny od typů z konce 19. století až do současnosti. Skvělé pro děti, říkáte si? Ne tak úplně.

Václavské náměstí 56, Praha 1, 110 00
+420 725 190 646
webemail

Vstup do Výtopny je na pravé straně Václavského náměstí u kina Blaník a od posezení u vláčků a ulicí Vás dělí cca 20 schodů. Takže pokud s sebou máte novorozence/batole není to žádná velká hitparáda :-). Pokud ale disponujete odrostlejším potomkem v golfce, sice se trochu zadýcháte, ale i sama maminka by s tím neměla mít problém.

Jakmile budete čekat na usazení ke stolům do nekuřácké části (není odděleno zdí), děti budou asi k neudržení. Mašinky vozící pití, mosty, nádraží…

 

Děti si tu nejspíš dají hranolky, které nevypadaly špatně a rodiče si mohou vybrat z denního menu, které je ale vlastně vhodné i pro děti, protože po objednání „Lahodných masových kuliček v rajčatovém sugu se špagetami  109,-“ dostanete následující:

Ale tak co, třeba jsem měl jen špatný výběr a 109,- za špagety s „kečupem“ na Václaváku není nic zvláštního. Pivo 10′ pak za 32,- naopak překvapí (cola, sprite atd. 49,-).

Děti tedy budou nadšené a o zábavu nebude nouze, nevýhodou pak bude… zkuste hádat. „Mami, tati, objednejte ještě, aby přijela mašinka“. Takže vaše peněženka dostane zabrat a pokud sáhnete po levnější verzi tekutin (pivo) dostanete zabrat i Vy :-).

Pokud tento podnik navštívit, tak určitě s odrostlejšími dětmi, jelikož služby pro novorozence/batolata jako třeba přebalovací pult tu nemají a hlavně ti větší se tu zabaví určitě víc, jelikož vnímají atrakci, na které tento podnik staví.

 

Na ZOMATO můžete nalézt naše recenze jídla v dané restauraci:

Výtopna Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *