Karlínskou Mlsnou Kavku lze stručně chrakterizovat jako vegetariánský podnik s nekuřáckým prostředím, což určitě s dětmi oceníte. V rámci metra je spojení bezproblémové, protože výstup z nedaleké stanice Florenc (linky B i C) je bezbariérový. Z obou linek metra vedou výtahy, případně eskalátory. Poblíž jsou i zástavky tramvají (linka 3 a 8) a autobusů (133, 175 a 207).

Sokolovská 327/29, Praha 8, 180 00
+420 777 913 054
webemail

Při vstupu do restaurace se můžete rozhodnout, zda zůstat v první místnosti nebo pokračovat dál do druhé, oddělené třemi schody, kde se nachází dětský koutek. Na první pohled mi toto rozdělení přišlo jako na dospěláckou část restaurace (bez dětí) a na rodinnou. V rodinné části si můžete klasicky posedět u stolu se židlemi nebo na pohovce, kde můžete navíc hlídat i svá dítka hrající si v ohraničeném dětském koutku s otevíracími vrátky (foto dětského koutku dodám hned při další návštěvě). Pokud by se vám tu s dětmi opravdu líbilo, je možnost se zúčastnit jejich kurzů vaření pro děti.

Dýňová polévka

Vzhledem ke konceptu vegetariánského podniku, si tu potrpí na sezónní menu, takže při každé návštěvě tu můžete ochutnat něco nového. Ze stálého jídelního lístku si mohou děti vybrat špagety s rajčatovou omáčkou, nebo šťouchané brambory s tofu a brokolicí. Každou neděli tu pořádají vegetariánský brunch, který mají děti do 10 let zdarma. Jídlo je cenově dostupné a zdarma tu dostanete kohoutkovou vodu, což je příjemné nejenom v letních měsících.

Personál v Mlsné Kavce zajištují lidé znevýhodnění na trhu práce, kteří se na vás však stále usmívají a jsou ochotni poradit s výběrem, což je možná pro některé z nás potřeba. 🙂

 

 

 Na ZOMATO můžete nalézt naše recenze jídla v dané restauraci:

Mlsná kavka Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato
 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *