VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ:

Od středy probíhala soutěž o 2 poukazy do podniku Crystal Bar & Restaurant a dnes v poledne proběhlo losování, které bylo zdokumentováno a výsledek můžete vidět ve videu.

Výhercům se během odpoledne ozvu ohledně předání výhry a všem ostatním děkuji za účast. 🙂


_________________________________________________________________________

ZADÁNÍ SOUTĚŽE:

Ve spolupráci s kolegy ze ZOMATA je tu další soutěž, tentokrát o 2x vouchery do PRAŽSKÉ restaurace v hodnotě 500,- a odznáček Zomata 🍴 Jedná se o poukazy do Crystal Bar & Restaurant, který se nachází nedaleko Staroměstského náměstí. Výhra je tedy ideální spojení romantické večeře ve dvou a procházkou historickým centrem Prahy. Děti můžete zatím nechat hlídat, třeba babičkám. 😉

Co je ZOMATO?
Pro představu poslouží následující slogan „Našim úkolem je zajistit, aby už nikdo nikdy nejedl nic špatného“. Ve zkratce se tedy jedná o web, kde hodnotíte veškeré podniky, ať už slovně (formou recenzí) nebo obrazově (formou fotografií). Svým způsobem je to taková gastronomická sociální síť. 👍🏻

* Voucher je potřeba uplatnit do 15. března 2016.

Soutěž probíhá ode dneška do soboty 27.2.2016. Slavnostní vyhlášení najdete na webu následující den ve 12:00.

 

Podmínky soutěže:

1) Na Facebooku sdílet odkaz o této soutěži na své Zdi (veřejně, kvůli ověření, že jste splnili tuto podmínku) a pokud ještě nejste fanoušky Hladové Mámy na Facebooku, kliknout na „To se mi líbí“.

2) Na Zomatu vytvořit kolekci 3 podniků, o kterých byste si chtěli přečíst na Hladové mámě. Následně mi odkaz na tuto vytvořenou kolekci zašlete soukromou zprávou na Facebooku.

 

Návod na vytvoření kolekce:

  • Zde po přihlášení (nemusíte se zdlouhavě registrovat, stačí se přihlásit přes FB) kliknete na zelené tlačítko VYTVOŘIT KOLEKCI, kde stačí vyplnit pouze název kolekce (např. Tipy pro Hladovou Mámu).
  • Následně přes další zelené tlačítko PŘIDAT RESTAURACE přidáte 3 libovolné podniky (ideálně z Prahy), které si vyhledáte podle názvu.
  • Pak stačí už jen ULOŽIT KOLEKCI.
  • Odkaz na vytvořenou kolekci zkopírujte a zašlete mi jej do soukromé zprávy na Facebooku.

Přeji hodně štěstí v soutěži a v případě jakýkoliv dotazů mi napište dolů do komentářů. 😉

Vaše „Hladovka“ 💃🏻

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *