Prodloužený víkend je tu a navíc nepřeberné množství tipů na oslavu svátku všech svatých – amerického Halloweenu, co víc si přát. Snad jen pěkné počasí bez deště s nějakou příjemnou teplotou. Užijte si volna a hodně kreativity u zdobení dýní! 😉

Halloween v Hamleys (Praha 1)

Po celý víkend od 10:00 do 20:00 můžete přijít oslavit svátek duchů do hračkářství Hamleys. Navíc každý, kdo dorazí v Halloweenském kostýmu nebo přinese nazdobenou dýni dostane dárek v podobě speciální jízdy na kolotoči pro celou rodinu zdarma! 😉 Těšit se můžete na kouzelníka, čarodějnický průvod nebo malování na obličej od profesionálů ve svém oboru.

 

Noční strašidelný les (Praha 4) – PRO NEMOC ZRUŠENO 

P.S. Další strašidelný les se bude konat 12.11.2016 v Ďáblickém háji. Děkujeme za pochopení.

Sobotní večer můžete věnovat „procházce“ po strašidelném lese nedaleko metra Roztyly (linka C). Celá trasa bude dobře značena svítícími a reflexními prvky spolu s fáborky, tak se o své ratolesti nemusíte bát. Doporučený věk dítěte jsou minimálně 4 roky. Cestou děti potkají dinosaura, skřeta, vlkodlaka, čerta, kostlivce, loupežníka nebo ježibabu. Menší děti startují od 18:30 a ti větší (od 6 let) pak o hodinu později. Vstupné je 50,- a určitě si nezapomeňte vzít pevné boty a baterku!

 

Výstava Studia Kamarád (Chvalský zámek, Praha)

Po celý víkend od 9:00 do 17:00 si můžete udělat výlet i na Chvalský zámek, kde probíhá výstava Studia Kamarád, i když děti budou znát spíše postavičky Jů, Hele nebo Mufa. Čekají na vás hry v pohádkovém světem, kde si určitě zavzpomínají na svá dětská léta i rodiče. Rodinná vstupenka je za 190,-, děti od 3 let za 40,- a dospělí za 70,-.

 

Halloween v Dětském ráji (Zámek Berchtold)

Dětský ráj na zámku Berchtold je většinou plný miniatur hradů a zámků nebo symbolem opravdového pekla. Sobotní odpoledne (od 16:00) bude ale ve znamení pohádkové akce pro děti plné strašidel, duchů, upírů a čarodějnic. Po celou dobu bude možnost si tu zakoupit lampionek nebo dýni. Nebude chybět ani soutěž o nejhezčí masku. Vstupné pro dospělé 90,- a děti od 3 let pak 70,-.

 

Měsíc želv a Halloween (ZOO Brno)

Celý říjen je v brněnské ZOO ve znamení želv, čímž se chce upozornit na celosvětový problém ohrožení těchto zvláštních tvorů, kterým pomalu člověk dopomáhá k vymření. Mimo to budou v ZOO po celé sobotní odpoledne probíhat oslavy svátku všech svatých. Těšit se můžete nejen na dlabání dýní nebo ochutnávku dýňových specialit, ale také na velké množství soutěží, žongléry či ohnivou show. Zahrada bude otevřená do 20:00, poslední vstup bude v 18 hodin. Vstupné na akci je v rámci klasické vstupenky.

 

Oslava Halloweenu (Dolní Morava)

 Chlad za okny a tma nás vítají do strašidelného světa, plného nejrůznějších bytostí. Černé kočky se pomalu slézají a pavouci připravují své propletené sítě. Dýně se kutálí ze zahrádek rovnou do šikovných rukou nás všech, aby se proměnily v kouzelné lucerničky. Děti s radostí oblékají kostýmy, oprašují dávno zapomenuté básničky a vydávají se za putováním od domu k domu. Dostanou sladkosti, a kdo ví, možná i něco k tomu. I u nás na hotelu Halloween slavíme s velkou parádou a nebojácné děti vítáme s otevřenou náručí. A co nás čeká večer? Přece ta nejmocnější párty století, na které předvedeme svoje parádní, hrůzu nahánějící kostýmy. Tak jestli máš jen kousek odvahy, neboj se a doraž k nám.

 

Pokud máte tip, který jste tu nenašli a chtěli byste se o něj podělit s dalšími maminkami či tatínky, napište jej do komentářů pod tento článek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *